Sosyal Sorumluluk

MB Sosyal Sorumluluk

Gelecek yıllarda da MB Ailesi olarak önemli sosyal sorumluluklara imza atıyor ve atmaya devam edeceğiz. Her şey insanımızın mutluluğu için...

-Kitapların çocuklar üzerinde ki katkısını biliyor, çocuklarımızın daha bilgili, daha sosyal ve daha kültürlü olmaları için birçok okula kütüphane yapıyor ve kütüphanelerine destek veriyoruz. Aydın’ın Efeler İlçesinde bulunan Fitnat Nihat Azizler İlkokulu’na hediye ettiğimiz zenginleştirilmiş(Z) kütüphane gibi gerek Gaziantep'te gerek Eskişehir'de gerek Aydın'da gerek Kars'ta birçok okulun kütüphanesine, sınıf düzenlemesine ve aktivite odalarına destek veriyoruz.

-Holding olarak sağlığın değerini biliyor, kurum içinde topladığımız ilaçları gerekli dernekler vasıtasıyla hastalara ulaştırıyoruz.

-Kadınların bir çiçek olduğunu biliyoruz. Ve kadına hak ettiği değeri vermeye çalışıyoruz. Sultan Sera şirketimizde çevre köylerde ki kadınların kalifiyeli eleman olarak yetiştiriyor, iş imkanı sağlıyor ve daha önce imkan bulamadıkları sosyal aktivitelerle onları buluşturuyoruz.

-Doğaya ve insana saygı ilkesiyle, şirketimizde atık toplama üniteleri bulunduruyor kullandığımız kağıtları geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bu sayede enerji tüketimini azaltmış oluyor ve tasarruf elde ediyoruz.

MB Grup Şirketleri

MB Holding, bünyesinde barındırdığı 10'u aşkın şirket ve markaları ile inşaat, sanayi, giyim, gıda, enerji, günlük kullanım eşyaları vb. sektöründe faaliyetini tüm hızıyla sürdürmektedir...