MB HOLDİNG’TE FUTBOL TURNUVASI HEYECANI

İş yaşamındaki başarılarının yanı sıra iç iletişime ve çalışan motivasyonuna önem veren MB Holding çalışanlarını futbol turnuvasında buluşturdu.

Yaklaşık yarım asırdır iş yaşantısında adından sıkça söz ettiren MB Holding ilkini gerçekleştirdiği ve geleneksel hale getirmeyi hedeflediği futbol turnuvası organizasyonunu Ercan Halısaha’da gerçekleştirdi.  Firmanın ilk kez düzenlediği etkinlikte toplam 2 grup ve 8 takım karşı karşıya geldi.

Yarımşar saat iki devre halinde oynanan maçlarda çalışanlar keyifli vakit geçirdiler. Ailelerin ve şirketin diğer çalışanlarının da seyirci olarak katıldığı turnuva moral ve motivasyon kaynağı odu. Müsabakalara katılan çalışanlar spor faaliyette bulunmanın yanı sıra farklı birimlerde görev yapanlarla vakit geçirmenin ve sohbet etmenin de tadını çıkardı. Final maçını izleyen ve turnuvalar sonucunda ödül almaya hak kazanan yarışmacılarına ödüllerini veren MB Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orkun Balat “MB Holding ailesi olarak edindiğimiz felsefe başarının temel kaynağının insan olduğu bilincidir. Yaptığımız işlerdeki başarımızı, bu felsefeye borçlu olduğumuzun altını çizerken MB Holding çatısı altında bir aile olarak omuz omuza sizlerin gücüyle birçok yeniliklere ve ilklere imza atmaya devam edeceğiz. Bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz fakat geleneksel hale getireceğimiz bu heyecanlı turnuvada farklı şirketlerimizde görev yapan arkadaşlarımızın olması; çalışanlarımızın birbirleriyle kaynaşması ve motivasyonlarının artmasını sağladı. İş hayatının yoğun temposunda bu tip aktivitelerle takım arkadaşlarımızı hem dinlendirmeyi hem eğlendirmeyi hem de spor yaparak sağlıklı bir yaşam sürmelerine katkı sağlamayı hedefledik. Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza ve emeği geçen tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Karşılaşmalar sonucunda final maçında galip gelerek şampiyonluğu hak eden takım MB Holding Merkez binada oluşturulan Balat idman yurdu oldu. Turnuvada ikinciliği 3TEKS çalışanlarının oluşturduğu Sağlık spor,  üçüncülüğü ise Kahvelipınar şantiyesinden oluşturulan Kahvelona kazandı. Galibiyetlerin yanı sıra turnuvanın en centilmen takımı olarak Güzelyurt şantiyesinden oluşturulan Fildişi Sahilleri takımı ödül almaya hak kazanırken;  gol kralı ödülünü Balat idman yurdu oyuncusu  Ertuğrul Güneş, en iyi kaleci ödülüne ise Sağlık Spor oyuncusu Ali Şeker layık görüldü. Kazanan takımlar ve oyuncular kupalarını Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orkun Balat ‘ın elinden aldı. MB Holding Geleneksel 1.Futbol Turnuvası toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.