MB Holding’e Sosyal Güvenlik Kurumundan Teşekkür

Gaziantep’te en çok prim ödeyen şirketler arasında üst sıralarda yer alan MB Holding, Sosyal Sigortalar Kurumu tarafından teşekküre layık görüldü.

MB Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Balat, Gaziantep Sosyal Güvenlik Kurumu Mali Hizmetler Müdürü Mehmet Vural Bayram ve Sosyal Güvenlik Denetmeni Ahmet Nacaroğlu’nu makamında ağırladı. Salı günü gerçekleşen ziyarette Sosyal Güvenlik Kurumu Mali Hizmetler Müdürü Mehmet Vural Bayram, Muharrem Balat’a çalışan haklarına göstermiş olduğu duyarlılık ve SGK kurumuna olan sorumluluğundan ötürü teşekkür plaketi sundu. Bu ödülle MB Holding’in çalışan haklarına duyduğu saygı tescillenmiş oldu.

 Muharrem Balat “ Çalışanlarımızın hakları ve onları korumak için devletimize olan sorumluluklarımız bizim için çok önemli. Başarı mutluluktur prensibiyle her geçen gün büyüyen MB Holding sadece girdiği sektörlerde lider olmayı değil çalışanların haklarına ve onların emeğine saygı göstermeyi de ilke edinmiştir. Bizim en büyük yatırımımız insana yaptığımız yatırımdır.” diye konuştu. Bayram ise, topluma ve devletimize olan sorumlulukları yerine getirme konusunda göstermiş olduğu hassasiyet nedeniyle Muharrem Balat’a ve MB Holding’e ayrıca teşekkürlerini sunarken bu duyarlılığın yarınlara daha iyi bir Sosyal Güvenlik Kurumu bırakılmasında önemli bir hizmet olduğunu kaydetti.